KARLSCHNELL

www.karlschnell.de

با داشتن بالغ بر ۷۰ سال سابقه، نام Karl Schnell به عنوان نام شناخته شده بین المللی در صنعت مواد غذایی تبدیل شده است. ساختار این شرکت از تکنولوژی کامل، همراه با نوآوری ترکیب شده است و با استفاده صحیح از این مفهوم، این شرکت تبدیل به یک شرکت پیشرو در این عرصه گردیده است.
امروزه فعالیت های کلیدی شرکت (Karl Schnell(KS در توسعه و تولید ماشین آلات و خطوط برای پروسه صنعتی گوشت، پنیر پروسس و غذای حیوانات خانگی می باشد.
KS طیف گسترده ای از ماشین آلات پروسه مواد غذایی را به بازار ارائه می دهد که شامل انواع سیستم ها می شود. از یک دستگاه، تا خطوط کامل تولید از دریافت مواد اولیه و خام تا بخش بندی آن که شامل برنامه ریزی، اجرا و نصب و راه اندازی و آموزش اپراتور ها می باشد.
این مختصری از فعالیت گسترده شرکت KS است که با همکاری بیش از ۲۵۰ نفر از پرسنل و تکنیسین های با دانش فنی و متعد در شهر های Winterbach, crelingen و همچنین در شرکت های تابعه در ایالات متحده آمریکا و فرانسه انجام می گیرد.
محصولات اصلی این شرکت در گروه های ذیل قرار می گیرند:
Emulsifying Technology
شامل ماشین آلاتی می باشد که در تولید امولسیون جهت تولید سوسیس، سس، پنیر خامه ای؛ غذای کودک و غیره استفاده می شود.
Filling Technology
شامل ماشین آلاتی می باشد که برای پر کردن مواد غذایی که شکل و فرم خمیری دارند، استفاده می شود. برای مثال برای پر کردن و قسمت بندی سوسیس ، پنیر های قالبی شکل، گوشت چرخ کرده و موارد دیگر
Processing Technology
ماشین آلات پروسس و پردازش به صورت یکپارچه و یا مستقل به عنوان مثال میکسر و خرد کن و یا خطوط تولید کامل برای میزان تولید صنعتی
Application Technology
فن آوری فنی و مهندسی به عنوان مثال سیستم UHT، مخزن خامه سازی برای پاستوریزاسیون و استریلیزسیون پنیر های پروسس

همچنین ببینید

reich

www.reich-foodsystems.com شرکت آلمانی Reich با ۱۲۵ سال قدمت یکی از قدیمی ترین نام ها در …