TONELLI

www.tonelli.it

شرکت Tonelli در سطح جهانی به عنوان معتبرترین برند در زمینه میکسینگ و پروسسینگ در صنعت قنادی و شیرینی پزی شناخته شده که این مهم را مدیون دپارتمان تحقیق و توسعه متبحر خود می باشد که همواره در جستجوی مبتکرانه ترین راهکارها بوده است، تیم متخصص فنی و تولید، تیم فروشی که تا پایان همراه با مشتری و پاسخگوی نیاز اوست و همچنین خدمات پس از فروش قوی.با همیاری بیش از ۱۰۰ نفر از پرسنل و نماینده ها، تا کنون بیش از ۱۰،۰۰۰ Planetary Mixer و ۵۰۰ خط تولید کیک اسفنجی به بیش از ۲،۰۰۰ مشتری در سراسر دنیا فروخته شده است.
شرکت Tonelli نه تنها قادر به ارائه خدمات فنی مهندسی شده به شرح زیر می باشد:
• سیستم های میکسینگ، برای انواع خمیر از نرم ترین گرفته تا سخت ترین، برای کرم و پر کردن.
• سیستم های پاستوریزه کردن و پختن، به صورت ممتد و یا برای هر بچ، جهت استفاده برای کرم ها، موس ها، کاستاردها، مایونزها و سس ها.
• سیستم های انتقال محصول، مانند لیفترها، تیلترها و سیستم های LGV مکانیزه شده.
• خطوط تولید کیک اسفنجی تمام اتوماتیک، کارخانه های (Turn-Key Plants) تولید اسنک های شیرین (کیک های لایه ای، رولت ها، اسنک های شیری، کیک های سایز خانواده) و همچنین پایه اسفنجی برای تولید کیک، بیسکوییت های نرم، کیک های کشمش دار، کیک های انجیری و بسیاری دیگر از محصولات مشابه.
• عملیات گرمایی، با اکسچنجرهای Scraped Surface، Combithermix و Combiaerator.
بلکه برای موارد زیر راهکارهای جدید پیشنهاد می دهد:
• مدیریت محیط های تولید کار آسانی نیست. شرکت Tonelli راهکارهای از پیش تست شده برای کنترل بهداشت محیط با نازل ترین قیمت به مشتری ارائه می دهد.
• بهینه سازی ماندگاری در قفسه (Shelf Life) از طریق دستورالعمل های شخصی (سفارشی)، برای بدست آوردن محصولی بالانس شده با اسفنج و کرم در رطوبت دمای قابل قبول جهت جلوگیری از کپک و حفظ کیفیت طبیعی. همچنین راهکارهایی برای داشتن خمیر بدون تخم مرغ و سیستم پاستوریزه کردن کرم که اجازه استفاه از ترکیبات کاملاً طبیعی را می دهد (شیر، تخم مرغ تازه…)
گروه Tonelli دارای آزمایشگاهی به مساحت ۷۰۰ مترمربع می باشد که مشتری می تواند دستورالعمل های موجود خود را در آن تست نماید و به کمک تکنولوژی به مطالعه دستورالعمل های جدید بپردازد.
مأموریت گروه Tonelli این است که در تمام مراحل قدم به قدم همراه مشتری باشد، از مرحله تنظیم دستورالعمل ها در آزمایشگاه تا نعریف متغیرهای محیطی درست برای محوطه تولید. از زمان مطالعه نیازهای فنی محصول، تا مشاوره نهایی در فاز تولید در تأسیسات مشتری و فراتر از آن.

همچنین ببینید

Tecno3

www.tecno-3.it شرکت ایتالیایی (Tecno3) در سال ۱۹۸۸ تاسیس شد و و از آن زمان در …